28 Kasım 2023
Reklam teknolojileri aracılığı ile oluşturulan pragmatik reklamcılık günümüzün değişen alışkanlıkları arasında yer almaktadır. Dijital teknolojilerin sıklıkla kullanıldığı günümüzde reklam verenler internet kanalları üzerinden bu çalışmaları sürdürmektedir.
22 Kasım 2023
Web sitelerinin işlevselliğini artırmak için bazı çalışmalar yapılması zorunludur. Pazarlama stratejileri siteye müşteri çekmenin yanı sıra potansiyel müşterileri alıcı müşteriye çevirebilme açısından da güçlü olmak zorundadır.
26 Ekim 2023
Google algoritmaları milyonlarca veriyi kullanıcılara sunarken kendi bünyesinde birtakım taramalardan geçirdikten sonra bu verileri dolaşıma sokar.
18 Ekim 2023
Çok daha fazla müşteriye görünür olmak ve hedeflenenden daha fazla dönüşüm sağlamak isteyen kullanıcılar için çözüm sunan Performance max tüm Google ADS envanterlerine tek bir kampanya üzerinden ulaşılmasına olanak tanır.
31 Ağustos 2023
Google Reklam Veri Analizi ve Raporlama, özellikle dijital pazarlama kanalını aktif kullanan; Google Reklam ve SEO dahil olmak üzere çevrim içi reklam ve trafik kazanımı sunan stratejilere sıkça başvuran işletmelerin periyodik aralıklarla yapması yahut uzmanlardan yardım alması gereken, mevcut durumu optimize ederek hedeflere daha kısa sürede ulaşmayı sağlayan önemli bir çalışmadır.
31 Ağustos 2023
Google Reklam, SEO ve PPC arasında karşılıklı bir ilişki vardır.
31 Temmuz 2023
Google ADS reklam örnekleri ve ipuçları üzerinde temellenen içeriğimiz. Konuyla ilgili detaylı bilgi için makaleme göz atmalısınız.
31 Temmuz 2023
Google Reklam E-Ticaret Reklamcılığı ve Satış Artırma Çözümleri ile satışlarınızı artırın. Google Reklam ile hedef kitlenize ulaşın, dönüşüm oranınızı artırın ve maliyetlerinizi optimize edin