Hasan ÇOLAK

  1. Ana Sayfa
  2. Hasan ÇOLAK
...
Hasan ÇOLAK
Hasan ÇOLAK
29 Mayıs 2024
Dev arama motorunun reklam ağı Google Ads tarafından reklam verenlere sunulan yeni bir anahtar kelime eşleştirme çeşidi olan “geniş eşleştirme” isminden de anlaşılacağı üzere hedeflediğiniz anahtar kelimelerin farklı varyasyonlarını ziyaretçilere gösterebilmenizi sağlar.
İntihal Nedir? İntihal Türleri Nelerdir?
Seo
06 Şubat 2023
Son zamanlarda, birçok kişinin başkalarının yazılarını kaynak şeklinde göstermeden çalıp, aynı zamanda kendi çalışmalarıymış gibi değişiklikler yapmadan yayınladıkları yaygın olarak görülmektedir.
10 Ocak 2023
Çevrimiçi platformlar üzerinden kurulan e-ticaret siteleri, gün geçtikçe büyüyen bir sektörün oluşmasına neden olmuştur.
17 Ocak 2023
Yaygın biçimde mesajlaşma ve haberleşme aracı olarak kullanılan WhatsApp, aynı zamanda konum paylaşımına da imkan tanır.
24 Ocak 2023
İnternet reklam sistemi içerisinde en fazla bütçe Google reklamlarına ayrılmaktadır. Ticaretin temel yapıtaşları arasında olan reklam, yeni reklamcılık türlerinin gelişmesini sağlamaktadır.
24 Ocak 2023
Gelişen dünya düzeni ile birlikte en önemli konuların başında da dijital pazarlama gelmeye başlamaktadır. Dijital bir çağda yaşamamız ile birlikte ticari faaliyetlerde dahil olmak üzere bir çok iş ve işlemler artık dijital bir şekilde yapılabilmektedir.
27 Ocak 2023
Son yıllarda sosyal medya kullanımının artması ile birlikte gerek bireysel kullanıcılar gerek ise şirketler için sosyal medya kullanımı öne çıkmaktadır.
Dijital İçerik Üreticisi Nedir? Dijital İçerik Nasıl Üretilir ?
Seo
06 Şubat 2023
İçerik üreticisi, sosyal medya ortamlarında yaptığı paylaşımları üreten ve sorumlusu olan kişidir. Markalar, firmalar ve meslekler alanında hedef kitleye yönelik dijital üretimler oluşturarak paylaşmaktadır.