Google Ads

  1. Ana Sayfa
  2. Google Ads
...
Google Ads
Google Ads
31 Ağustos 2023
Google Reklam Veri Analizi ve Raporlama, özellikle dijital pazarlama kanalını aktif kullanan; Google Reklam ve SEO dahil olmak üzere çevrim içi reklam ve trafik kazanımı sunan stratejilere sıkça başvuran işletmelerin periyodik aralıklarla yapması yahut uzmanlardan yardım alması gereken, mevcut durumu optimize ederek hedeflere daha kısa sürede ulaşmayı sağlayan önemli bir çalışmadır.
02 Haziran 2021
Resim (image) Uzantıları, Google Ads'deki Yeni Bir Reklam Uzantısıdır. Metin Reklamınızın Yanında Küçük Bir Fotoğraf Olarak Görünür.
22 Kasım 2022
Google; reklam teknolojileri, arama motorları, çevrim içi bilgi dağıtımı ve internet araması üzerine yatırımlar yaparak servisler geliştiren ve bu servisleri kullanıcılara çoğunluklu ücretsiz sunan Amerikan anonim şirketidir.
22 Kasım 2022
Google Analytics 4 (GA4); Universal Analytics’ten farklı yapısı ve özellikleriyle 2020 yılında Google tarafından duyurulan, web sitelerin ve mobil uygulamaların performansını değerlendirmek amacıyla başvurulan ölçme – değerlendirme ve analiz – raporlama aracıdır.
22 Kasım 2022
Google ADS (Adwords) uzmanı; Google ADS (Adwords) eğitimi alan, bu alanda uzmanlaşan ve icra ettiği projeler ve tamamladığı hizmetlerle deneyim kazanan kişidir.
31 Ekim 2022
Google Reklam Ajansı (Partners) programı; işletme veya markalar için Google Ads hesapları yöneten üçüncü kişiler ve reklam ajansları için geliştirilmiş programdır.
31 Ekim 2022
Google; çevrimiçi bilgi dağıtımı, internet araması, reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar yapan, internet tabanlı ürün ve hizmet geliştiren ve tüm bunlara ev sahipliği yapan çok uluslu bir şirkettir.
06 Ekim 2022
Bu içeriğimizde işletmeler açısından son derece önemli olan Google reklam verme işlemi için temel bilgileri ve yeni bir kampanya oluşturabilmek için ihtiyaç duyacağınız yönergeleri açıklayacağız.