Google Ads

  1. Ana Sayfa
  2. Google Ads
...
Google Ads
Google Ads
09 Nisan 2024
Google Adwords veya yenilenen adıyla Google Ads’te reklam vererek hedeflediğiniz anahtar kelimeyi aratan kullanıcıların karşısına çıkabilmeniz mümkün.
31 Ekim 2022
Google; çevrimiçi bilgi dağıtımı, internet araması, reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar yapan, internet tabanlı ürün ve hizmet geliştiren ve tüm bunlara ev sahipliği yapan çok uluslu bir şirkettir.
24 Nisan 2023
Eskiden Google AdWords olarak bilinen Google Ads'deki bütçe, işletmenizin 30,4 gün veya bir ay boyunca bir reklam kampanyasına her gün harcamak istediği tutardır. Günlük bütçeniz dalgalanma gösterse de, toplam harcaması hiçbir zaman genel bütçenizi aşmaz.
31 Mart 2023
Google Ads ile hedef kitlelere kolayca ulaşın! Reklam kampanyanızı nasıl oluşturacağınızı ve optimize edeceğinizi öğrenin. Detaylı rehberimizi okuyun.
24 Ocak 2023
İnternet reklam sistemi içerisinde en fazla bütçe Google reklamlarına ayrılmaktadır. Ticaretin temel yapıtaşları arasında olan reklam, yeni reklamcılık türlerinin gelişmesini sağlamaktadır.
10 Ocak 2023
Çevrimiçi platformlar üzerinden kurulan e-ticaret siteleri, gün geçtikçe büyüyen bir sektörün oluşmasına neden olmuştur.
22 Kasım 2022
Google; reklam teknolojileri, arama motorları, çevrim içi bilgi dağıtımı ve internet araması üzerine yatırımlar yaparak servisler geliştiren ve bu servisleri kullanıcılara çoğunluklu ücretsiz sunan Amerikan anonim şirketidir.
22 Kasım 2022
Google Analytics 4 (GA4); Universal Analytics’ten farklı yapısı ve özellikleriyle 2020 yılında Google tarafından duyurulan, web sitelerin ve mobil uygulamaların performansını değerlendirmek amacıyla başvurulan ölçme – değerlendirme ve analiz – raporlama aracıdır.