Google Ads

  1. Ana Sayfa
  2. Google Ads
...
Google Ads
Google Ads
02 Haziran 2021
Resim (image) Uzantıları, Google Ads'deki Yeni Bir Reklam Uzantısıdır. Metin Reklamınızın Yanında Küçük Bir Fotoğraf Olarak Görünür.
19 Ekim 2021
İstanbul hedefli Google reklamlarında Anadolu Yakası ilçelerini eklemek isterseniz mevcut sistemde aşağıdaki illerin hepsini ayrı ayrı ekleme yada hariç tutma şeçeneğini göremeyeceksiniz.
19 Ekim 2019
Ege bölgesine özel bir kampanya kurgusu planlıyorsanız eklenecek iller ve ilçeler listesi aşağıdaki gibidir. Bugün itibariyle illerin altında her ilçeyi ayrıcaya ekleyemiyorsunuz.
08 Ekim 2019
Ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere tanıtmanızı sağlayan reklam seçeneklerini mutlaka değerlendirin. Bu seçenekler arasında en çok kullanılan elbette Google reklamları oluyor. Küçük ve orta ölçekli yüz binlerce firma bu reklamlar ile işini büyütüyor ve satış hedeflerini yakalıyor.
01 Nisan 2019
PPC platformunu kullanan ve giderek yükselen sayıda artan reklam verenler, arama kampanyalarında ve özellikle de günlük reklam verenler için ortalama TBM’nin artması muhtemel görünüyor.
12 Mart 2019
Hedef Gösterim Payı, reklamınızın açık artırmalarda ne sıklıkta görüneceğini daha iyi kontrol etmenize yardımcı olarak marka bilinirliğini artırmaya odaklanır.
12 Mart 2019
Reklam hesabınızın optimizasyon önerilerinin 14 gün içinde otomatik olarak uygulanmaması ve daha fazla kontrol için aşağıdaki ayarları düzenlemeniz yeterli.
23 Haziran 2020
Potansiyel müşteriler ve dönüşümleri artırmaya yardımcı olacak video reklamlarda CTA'ları (harekete geçirici mesajlar) ve başlık metni yer paylaşımları eklemeyi unutmayınız.