Sosyal Medya

  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
...
Sosyal Medya
Sosyal Medya
28 Nisan 2023
Başarılı ve etkileyici bir logo oluşturmak için kişisel veya profesyonel logo çalışmalarını da beraberinde getirmektedir. Doğru logo stili, yazı tipi, simgeler ve renk kombinasyonları bulmanıza yardımcı olacak olan platformlardan yararlanmakta son derece önemli olmaktadır.
28 Mart 2023
Facebook, iOS 14 güncellemesinin ardından domain doğrulama şartını getirdi. Bu doğrulama sayesinde hem işletmeler hem de hesaplar daha güvenilir bir hale getirildi. Eğer domain doğrulaması yapılamazsa, Facebook Business Manager hata verebilmektedir.
13 Mart 2023
Facebook, günümüz şartlarında sayfa iç görüleri, reklam yöneticisi ve kirle analizleri gibi pek çok farklı yönetim ve araçlara sahip olmaktadır. Bu araçların pek çoğu bu alanlara yayılmış durumda ve bu durum da bazı küçük şirketin bunları kaçırmasına neden olmaktadır. Facebook'un işletme yöneticisinin devreye girdiği alan da burasıdır.
01 Mart 2023
Facebook, genel olarak, reklam politikalarını ihlal etme potansiyeli olan reklam hesaplarını işaretleme konusunda çok hassas davranmaktadır. Bir reklam hesabının politikalarını ihlal edip etmediğini belirlemek için de algoritmalar ve insanlardan oluşan bir kombinasyon kullanmaktadır.
27 Ocak 2023
Son yıllarda sosyal medya kullanımının artması ile birlikte gerek bireysel kullanıcılar gerek ise şirketler için sosyal medya kullanımı öne çıkmaktadır.
24 Ocak 2023
Gelişen dünya düzeni ile birlikte en önemli konuların başında da dijital pazarlama gelmeye başlamaktadır. Dijital bir çağda yaşamamız ile birlikte ticari faaliyetlerde dahil olmak üzere bir çok iş ve işlemler artık dijital bir şekilde yapılabilmektedir.
17 Ocak 2023
Yaygın biçimde mesajlaşma ve haberleşme aracı olarak kullanılan WhatsApp, aynı zamanda konum paylaşımına da imkan tanır.
22 Kasım 2022
Markalar ve firmalar, mevcut tüketicilerinin yanı sıra potansiyel müşterileri ile etkileşim kurarak ticari geleceklerini garanti altına almak, güçlü rekabet ortamında ayakta kalmak ve satış hacmini artırmak için belirli stratejiler geliştirir.