Google Ads

  1. Ana Sayfa
  2. Google Ads
...
Google Ads
Google Ads
19 Mayıs 2023
Google reklamlarının yaratıcı ve ilgi çekici olması pek çok açıdan avantaj sunmaktadır. Ürün ve hizmetlere daha hızlı erişim için tüm grafik tasarım süreci içerisinde bulunulması gerekmektedir.
26 Mayıs 2023
Video içerikleri, internet reklamcılığı alanında izleyici çekmek ve ticari sonuçlar elde etmek için güçlü bir araç olma haline gelmiştir.
24 Haziran 2024
Cost per Lead (CPL) veya Türkçe adıyla Yönlendirme Başına Maliyet (YBM) isminden de anlaşılacağı üzere reklam kampanyaları sonucu sitenize gelen ziyaretçilerin ne kadarının müşteriye dönüştüğünü gösteren bir metriktir.
26 Ekim 2023
Google algoritmaları milyonlarca veriyi kullanıcılara sunarken kendi bünyesinde birtakım taramalardan geçirdikten sonra bu verileri dolaşıma sokar.
29 Mayıs 2024
Dev arama motorunun reklam ağı Google Ads tarafından reklam verenlere sunulan yeni bir anahtar kelime eşleştirme çeşidi olan “geniş eşleştirme” isminden de anlaşılacağı üzere hedeflediğiniz anahtar kelimelerin farklı varyasyonlarını ziyaretçilere gösterebilmenizi sağlar.
17 Mayıs 2024
Dijital pazarlama alanında çalışanlar için Google Ads reklamlarını mümkün olan en az bütçeyle, en çok tıklama alacak şekilde hazırlamak ulaşılması en güç hedeflerden birisidir.
25 Nisan 2024
Google Ads kalite puanı; reklamların kalitesini değerlendirmek amacıyla anahtar kelimelere verilen 1’den 10’a kadar verilen sayısal bir değerdir.
09 Nisan 2024
Google Adwords veya yenilenen adıyla Google Ads’te reklam vererek hedeflediğiniz anahtar kelimeyi aratan kullanıcıların karşısına çıkabilmeniz mümkün.