Google Ads

  1. Ana Sayfa
  2. Google Ads
...
Google Ads
Google Ads
19 Mayıs 2023
Google reklamlarının yaratıcı ve ilgi çekici olması pek çok açıdan avantaj sunmaktadır. Ürün ve hizmetlere daha hızlı erişim için tüm grafik tasarım süreci içerisinde bulunulması gerekmektedir.
19 Mayıs 2023
Etkili marka bilinirliği ve imaj yönetimi, işletmelerin günümüzün son derece rekabetçi dijital dünyasında öne çıkması ve başarılı olması için kritik öneme sahiptir.
24 Nisan 2023
Google Reklamları (eski adıyla Google AdWords), en büyük reklam kanallarından biridir. Aynı zamanda işletmeler için en tutarlı şekilde kârlıdır. Google reklamlarına harcanan her 1 liranın 8 katı olarak geri döndüğü araştırmalar sonucunda ispatlanmıştır. Tıklama başına ödeme (PPC) reklamları, SEO'dan 2 kat daha fazla ziyaretçi getirir. Bu da işletmenizi daha hızlı büyütebileceğiniz anlamına gelir.
24 Nisan 2023
Google Ads arama kampanyaları oluşturmaya gelince, başarı için anahtar kelime araştırması çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerinizle alakalı olacak karlı anahtar kelimeler bulmanız gerekir. Google Ads için anahtar kelime araştırması, pazarlama stratejinizin ayrılmaz bir parçasıdır.
14 Temmuz 2018
Google’dan Otellere Yönelik Yeni Reklam Modeli!