26 Mayıs 2023
Video içerikleri, internet reklamcılığı alanında izleyici çekmek ve ticari sonuçlar elde etmek için güçlü bir araç olma haline gelmiştir.
19 Mayıs 2023
Google Ads demografik hedefleme ölçütleri, SEA kampanyalarını optimize etmeye yönelik çok çeşitli araçların bir parçasıdır.
19 Mayıs 2023
Google reklamlarının yaratıcı ve ilgi çekici olması pek çok açıdan avantaj sunmaktadır. Ürün ve hizmetlere daha hızlı erişim için tüm grafik tasarım süreci içerisinde bulunulması gerekmektedir.
19 Mayıs 2023
Etkili marka bilinirliği ve imaj yönetimi, işletmelerin günümüzün son derece rekabetçi dijital dünyasında öne çıkması ve başarılı olması için kritik öneme sahiptir.
28 Nisan 2023
Başarılı ve etkileyici bir logo oluşturmak için kişisel veya profesyonel logo çalışmalarını da beraberinde getirmektedir. Doğru logo stili, yazı tipi, simgeler ve renk kombinasyonları bulmanıza yardımcı olacak olan platformlardan yararlanmakta son derece önemli olmaktadır.
24 Nisan 2023
Google Reklamları (eski adıyla Google AdWords), en büyük reklam kanallarından biridir. Aynı zamanda işletmeler için en tutarlı şekilde kârlıdır. Google reklamlarına harcanan her 1 liranın 8 katı olarak geri döndüğü araştırmalar sonucunda ispatlanmıştır. Tıklama başına ödeme (PPC) reklamları, SEO'dan 2 kat daha fazla ziyaretçi getirir. Bu da işletmenizi daha hızlı büyütebileceğiniz anlamına gelir.
24 Nisan 2023
Google Ads arama kampanyaları oluşturmaya gelince, başarı için anahtar kelime araştırması çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerinizle alakalı olacak karlı anahtar kelimeler bulmanız gerekir. Google Ads için anahtar kelime araştırması, pazarlama stratejinizin ayrılmaz bir parçasıdır.
24 Nisan 2023
Eskiden Google AdWords olarak bilinen Google Ads'deki bütçe, işletmenizin 30,4 gün veya bir ay boyunca bir reklam kampanyasına her gün harcamak istediği tutardır. Günlük bütçeniz dalgalanma gösterse de, toplam harcaması hiçbir zaman genel bütçenizi aşmaz.