10 Ocak 2023
Çevrimiçi platformlar üzerinden kurulan e-ticaret siteleri, gün geçtikçe büyüyen bir sektörün oluşmasına neden olmuştur.
Hosting Nedir, Ne İşe Yarar?
Seo
05 Ocak 2023
Hosting, belirli bir web sitesine ait dokümanların (yazı, resim, vb.), kullanıcılar tarafından erişilmesine imkan tanıyan barındırma hizmetidir.
22 Kasım 2022
Markalar ve firmalar, mevcut tüketicilerinin yanı sıra potansiyel müşterileri ile etkileşim kurarak ticari geleceklerini garanti altına almak, güçlü rekabet ortamında ayakta kalmak ve satış hacmini artırmak için belirli stratejiler geliştirir.
22 Kasım 2022
Google; reklam teknolojileri, arama motorları, çevrim içi bilgi dağıtımı ve internet araması üzerine yatırımlar yaparak servisler geliştiren ve bu servisleri kullanıcılara çoğunluklu ücretsiz sunan Amerikan anonim şirketidir.
22 Kasım 2022
Google Analytics 4 (GA4); Universal Analytics’ten farklı yapısı ve özellikleriyle 2020 yılında Google tarafından duyurulan, web sitelerin ve mobil uygulamaların performansını değerlendirmek amacıyla başvurulan ölçme – değerlendirme ve analiz – raporlama aracıdır.
22 Kasım 2022
Google ADS (Adwords) uzmanı; Google ADS (Adwords) eğitimi alan, bu alanda uzmanlaşan ve icra ettiği projeler ve tamamladığı hizmetlerle deneyim kazanan kişidir.
31 Ekim 2022
Google Reklam Ajansı (Partners) programı; işletme veya markalar için Google Ads hesapları yöneten üçüncü kişiler ve reklam ajansları için geliştirilmiş programdır.
31 Ekim 2022
Google; çevrimiçi bilgi dağıtımı, internet araması, reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar yapan, internet tabanlı ürün ve hizmet geliştiren ve tüm bunlara ev sahipliği yapan çok uluslu bir şirkettir.