Long-Tail Anahtar Kelime Araştırması
Seo
01 Mart 2023
Genel olarak anahtar kelimeler, arama motoru optimizasyonu ve tıklama başına ödeme kampanyalarının temelini oluşturmaktır. Dijital pazarlama, satış ortaklığı pazarlamaları, Google Reklamları ve daha pek çok alanda kullanılan anahtar kelimeler, genelde arama motorları sonuç sayfalarının sonucunda yer alan sayfa sıralamalarını ve PPC kampanyalarının başarı oranını belirlemektedir.
01 Mart 2023
Facebook, genel olarak, reklam politikalarını ihlal etme potansiyeli olan reklam hesaplarını işaretleme konusunda çok hassas davranmaktadır. Bir reklam hesabının politikalarını ihlal edip etmediğini belirlemek için de algoritmalar ve insanlardan oluşan bir kombinasyon kullanmaktadır.
Bilişim Etiği Nedir? Bilişim Etiği İlkeleri Nelerdir?
Seo
20 Şubat 2023
on yıllarda bilişim etiği, eski dönemlere göre daha da ön plana çıkmıştır. Diğer etik kurallarına benzer şekilde bilişim, etik rehberliğe ilişkin içgörü sunmaktadır. Ek olarak, bilişim etik kuralları, profesyonellerin eylemlerinin karşılaştırılabileceği bir altın standart işlevi de görmektedir.
Sitemap (Site Haritası) Nedir, Nasıl Oluşturulur?
Seo
13 Şubat 2023
Nasıl bir yerlere giderken yolu bulabilmek için navigasyon kullanıyorsak aynı durum arama botları için de geçerlidir. Bu nedenle içeriğinizin taranmasını, araştırılmasını ve bir dizine eklenmesini istiyorsanız, web sitenizde bir sitemap dosyanızın olması size fayda sağlayabilir.
Pazarlamanın 4P’Si Nedir? E-Ticarette 4P Nasıl Olmalıdır?
Seo
06 Şubat 2023
Genel olarak, 4P, bir ürün ya da hizmeti pazarlarken kullanılan 4 temel öğeden, yani; ürün, fiyat aralığı, yer ve promosyondan meydana gelen bir pazarlama karması olmaktadır.
İntihal Nedir? İntihal Türleri Nelerdir?
Seo
06 Şubat 2023
Son zamanlarda, birçok kişinin başkalarının yazılarını kaynak şeklinde göstermeden çalıp, aynı zamanda kendi çalışmalarıymış gibi değişiklikler yapmadan yayınladıkları yaygın olarak görülmektedir.
Dijital İçerik Üreticisi Nedir? Dijital İçerik Nasıl Üretilir ?
Seo
06 Şubat 2023
İçerik üreticisi, sosyal medya ortamlarında yaptığı paylaşımları üreten ve sorumlusu olan kişidir. Markalar, firmalar ve meslekler alanında hedef kitleye yönelik dijital üretimler oluşturarak paylaşmaktadır.
27 Ocak 2023
Son yıllarda sosyal medya kullanımının artması ile birlikte gerek bireysel kullanıcılar gerek ise şirketler için sosyal medya kullanımı öne çıkmaktadır.