24 Ocak 2023
Gelişen dünya düzeni ile birlikte en önemli konuların başında da dijital pazarlama gelmeye başlamaktadır. Dijital bir çağda yaşamamız ile birlikte ticari faaliyetlerde dahil olmak üzere bir çok iş ve işlemler artık dijital bir şekilde yapılabilmektedir.
24 Ocak 2023
İnternet reklam sistemi içerisinde en fazla bütçe Google reklamlarına ayrılmaktadır. Ticaretin temel yapıtaşları arasında olan reklam, yeni reklamcılık türlerinin gelişmesini sağlamaktadır.
17 Ocak 2023
Yaygın biçimde mesajlaşma ve haberleşme aracı olarak kullanılan WhatsApp, aynı zamanda konum paylaşımına da imkan tanır.
10 Ocak 2023
Çevrimiçi platformlar üzerinden kurulan e-ticaret siteleri, gün geçtikçe büyüyen bir sektörün oluşmasına neden olmuştur.
Hosting Nedir, Ne İşe Yarar?
Seo
05 Ocak 2023
Hosting, belirli bir web sitesine ait dokümanların (yazı, resim, vb.), kullanıcılar tarafından erişilmesine imkan tanıyan barındırma hizmetidir.
22 Kasım 2022
Markalar ve firmalar, mevcut tüketicilerinin yanı sıra potansiyel müşterileri ile etkileşim kurarak ticari geleceklerini garanti altına almak, güçlü rekabet ortamında ayakta kalmak ve satış hacmini artırmak için belirli stratejiler geliştirir.
22 Kasım 2022
Google; reklam teknolojileri, arama motorları, çevrim içi bilgi dağıtımı ve internet araması üzerine yatırımlar yaparak servisler geliştiren ve bu servisleri kullanıcılara çoğunluklu ücretsiz sunan Amerikan anonim şirketidir.
22 Kasım 2022
Google Analytics 4 (GA4); Universal Analytics’ten farklı yapısı ve özellikleriyle 2020 yılında Google tarafından duyurulan, web sitelerin ve mobil uygulamaların performansını değerlendirmek amacıyla başvurulan ölçme – değerlendirme ve analiz – raporlama aracıdır.