Sitemap (Site Haritası) Nedir, Nasıl Oluşturulur?
Seo
13 Şubat 2023
Nasıl bir yerlere giderken yolu bulabilmek için navigasyon kullanıyorsak aynı durum arama botları için de geçerlidir. Bu nedenle içeriğinizin taranmasını, araştırılmasını ve bir dizine eklenmesini istiyorsanız, web sitenizde bir sitemap dosyanızın olması size fayda sağlayabilir.
Pazarlamanın 4P’Si Nedir? E-Ticarette 4P Nasıl Olmalıdır?
Seo
06 Şubat 2023
Genel olarak, 4P, bir ürün ya da hizmeti pazarlarken kullanılan 4 temel öğeden, yani; ürün, fiyat aralığı, yer ve promosyondan meydana gelen bir pazarlama karması olmaktadır.
İntihal Nedir? İntihal Türleri Nelerdir?
Seo
06 Şubat 2023
Son zamanlarda, birçok kişinin başkalarının yazılarını kaynak şeklinde göstermeden çalıp, aynı zamanda kendi çalışmalarıymış gibi değişiklikler yapmadan yayınladıkları yaygın olarak görülmektedir.
Dijital İçerik Üreticisi Nedir? Dijital İçerik Nasıl Üretilir ?
Seo
06 Şubat 2023
İçerik üreticisi, sosyal medya ortamlarında yaptığı paylaşımları üreten ve sorumlusu olan kişidir. Markalar, firmalar ve meslekler alanında hedef kitleye yönelik dijital üretimler oluşturarak paylaşmaktadır.
27 Ocak 2023
Son yıllarda sosyal medya kullanımının artması ile birlikte gerek bireysel kullanıcılar gerek ise şirketler için sosyal medya kullanımı öne çıkmaktadır.
24 Ocak 2023
Gelişen dünya düzeni ile birlikte en önemli konuların başında da dijital pazarlama gelmeye başlamaktadır. Dijital bir çağda yaşamamız ile birlikte ticari faaliyetlerde dahil olmak üzere bir çok iş ve işlemler artık dijital bir şekilde yapılabilmektedir.
24 Ocak 2023
İnternet reklam sistemi içerisinde en fazla bütçe Google reklamlarına ayrılmaktadır. Ticaretin temel yapıtaşları arasında olan reklam, yeni reklamcılık türlerinin gelişmesini sağlamaktadır.
17 Ocak 2023
Yaygın biçimde mesajlaşma ve haberleşme aracı olarak kullanılan WhatsApp, aynı zamanda konum paylaşımına da imkan tanır.