19 Ekim 2019
Ege bölgesine özel bir kampanya kurgusu planlıyorsanız eklenecek iller ve ilçeler listesi aşağıdaki gibidir. Bugün itibariyle illerin altında her ilçeyi ayrıcaya ekleyemiyorsunuz.
08 Ekim 2019
Ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere tanıtmanızı sağlayan reklam seçeneklerini mutlaka değerlendirin. Bu seçenekler arasında en çok kullanılan elbette Google reklamları oluyor. Küçük ve orta ölçekli yüz binlerce firma bu reklamlar ile işini büyütüyor ve satış hedeflerini yakalıyor.
01 Nisan 2019
PPC platformunu kullanan ve giderek yükselen sayıda artan reklam verenler, arama kampanyalarında ve özellikle de günlük reklam verenler için ortalama TBM’nin artması muhtemel görünüyor.
12 Mart 2019
Hedef Gösterim Payı, reklamınızın açık artırmalarda ne sıklıkta görüneceğini daha iyi kontrol etmenize yardımcı olarak marka bilinirliğini artırmaya odaklanır.
12 Mart 2019
Reklam hesabınızın optimizasyon önerilerinin 14 gün içinde otomatik olarak uygulanmaması ve daha fazla kontrol için aşağıdaki ayarları düzenlemeniz yeterli.
23 Haziran 2020
Potansiyel müşteriler ve dönüşümleri artırmaya yardımcı olacak video reklamlarda CTA'ları (harekete geçirici mesajlar) ve başlık metni yer paylaşımları eklemeyi unutmayınız.
20 Temmuz 2018
Google Görüntülü Reklam Ağı'na 2 milyon web sitesi ve uygulama içinde gezinen kullanıcıların dikkati çekmek için  yükleyebileceğiniz reklamların boyutları ve özellikleri.
14 Temmuz 2018
Google’dan Otellere Yönelik Yeni Reklam Modeli!