22 Kasım 2022
Google Analytics 4 (GA4); Universal Analytics’ten farklı yapısı ve özellikleriyle 2020 yılında Google tarafından duyurulan, web sitelerin ve mobil uygulamaların performansını değerlendirmek amacıyla başvurulan ölçme – değerlendirme ve analiz – raporlama aracıdır.
22 Kasım 2022
Google ADS (Adwords) uzmanı; Google ADS (Adwords) eğitimi alan, bu alanda uzmanlaşan ve icra ettiği projeler ve tamamladığı hizmetlerle deneyim kazanan kişidir.
31 Ekim 2022
Google Reklam Ajansı (Partners) programı; işletme veya markalar için Google Ads hesapları yöneten üçüncü kişiler ve reklam ajansları için geliştirilmiş programdır.
31 Ekim 2022
Google; çevrimiçi bilgi dağıtımı, internet araması, reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar yapan, internet tabanlı ürün ve hizmet geliştiren ve tüm bunlara ev sahipliği yapan çok uluslu bir şirkettir.
06 Ekim 2022
Bu içeriğimizde işletmeler açısından son derece önemli olan Google reklam verme işlemi için temel bilgileri ve yeni bir kampanya oluşturabilmek için ihtiyaç duyacağınız yönergeleri açıklayacağız.
02 Haziran 2021
Resim (image) Uzantıları, Google Ads'deki Yeni Bir Reklam Uzantısıdır. Metin Reklamınızın Yanında Küçük Bir Fotoğraf Olarak Görünür.
19 Mart 2009
Reklam, bir markanın en iyi tutundurma araçlarından biridir. Pazarlamanın en güçlü faaliyetlerinden olmakla birlikte, tüketiciye ulaşmanın en etkili yöntemleri arasında yerini almaktadır.
19 Ekim 2021
İstanbul hedefli Google reklamlarında Anadolu Yakası ilçelerini eklemek isterseniz mevcut sistemde aşağıdaki illerin hepsini ayrı ayrı ekleme yada hariç tutma şeçeneğini göremeyeceksiniz.