TBM Önemli Ölçüde Değer Kazanıyor ve PPC Trendleri

  1. Ana Sayfa
  2. Google Ads
  3. TBM Önemli Ölçüde Değer Kazanıyor ve PPC Trendleri
...
TBM Önemli Ölçüde Değer Kazanıyor ve PPC Trendleri
TBM Önemli Ölçüde Değer Kazanıyor ve PPC Trendleri

PPC platformunu kullanan ve giderek yükselen sayıda artan reklam verenler, arama kampanyalarında ve özellikle de günlük reklam verenler için ortalama TBM’nin artması muhtemel görünüyor.

Dönüşüm maliyetini düşük tutmak için, reklam verenlerin, TBM’lerini verimli bir düzeyde kalmasını sağlamak için Görüntü Reklam Ağı, Yeniden Pazarlama ve Video gibi bir çok kanalı etkin ve aktif kullanmalarını öneriyoruz. Özellikle anahtar kelimelerinizle ilgili TBM’nizi düzenli incelemeye devam etmek, istatistiklerini izlemek ve potansiyel müşterilere ve satışlara dönüşmeyen anahtar kelimelerle ilgili karşılığını ödememenizi düşündüğünüz kelimeleri durdurmanız optimizasyon açısından yararınıza olacaktır.

Bildiğimiz PPC Trendleri

Geçmiş de deneyimlediğimiz verilerden biliyoruz ki, 2019’da Google Arama Ağı’nın reklamları geçtiğimiz yıllara göre çok daha rekabetli bir ortam oluşturacak. Marka yada bireysel reklam verenler rekabete ayak uydurabilmek için tıklama başına artan maliyetlere hazır olmaları çok önemli. Küçük bütçelerle mücadele eden ve dijital reklamcılık konusunda yenilikçi olmayan ve yavaş hareket eden işletmeler diğer işletmelere göre kendilerini hızla geride bırakacaklar.

01 Nisan 2019