28 Nisan 2023
Başarılı ve etkileyici bir logo oluşturmak için kişisel veya profesyonel logo çalışmalarını da beraberinde getirmektedir. Doğru logo stili, yazı tipi, simgeler ve renk kombinasyonları bulmanıza yardımcı olacak olan platformlardan yararlanmakta son derece önemli olmaktadır.
24 Nisan 2023
Google Reklamları (eski adıyla Google AdWords), en büyük reklam kanallarından biridir. Aynı zamanda işletmeler için en tutarlı şekilde kârlıdır. Google reklamlarına harcanan her 1 liranın 8 katı olarak geri döndüğü araştırmalar sonucunda ispatlanmıştır. Tıklama başına ödeme (PPC) reklamları, SEO'dan 2 kat daha fazla ziyaretçi getirir. Bu da işletmenizi daha hızlı büyütebileceğiniz anlamına gelir.
24 Nisan 2023
Google Ads arama kampanyaları oluşturmaya gelince, başarı için anahtar kelime araştırması çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerinizle alakalı olacak karlı anahtar kelimeler bulmanız gerekir. Google Ads için anahtar kelime araştırması, pazarlama stratejinizin ayrılmaz bir parçasıdır.
24 Nisan 2023
Eskiden Google AdWords olarak bilinen Google Ads'deki bütçe, işletmenizin 30,4 gün veya bir ay boyunca bir reklam kampanyasına her gün harcamak istediği tutardır. Günlük bütçeniz dalgalanma gösterse de, toplam harcaması hiçbir zaman genel bütçenizi aşmaz.
31 Mart 2023
Google Ads ile hedef kitlelere kolayca ulaşın! Reklam kampanyanızı nasıl oluşturacağınızı ve optimize edeceğinizi öğrenin. Detaylı rehberimizi okuyun.
Google Algoritması Nedir?
Seo
28 Mart 2023
Günümüzde en çok kullanılan arama motorlarından biri olan Google, sahip olduğu algoritma sayesinde oldukça başarılı şekilde çalışmaktadır. Kullanıcıları istediği sonuçlara en iyi şekilde ulaştırmaktadır. Ayrıca güncellemeleriyle kendini geliştirmekte ve bu güncellemeler kullanıcılara iletilmektedir.
Evergreen İçerik Nedir?
Seo
28 Mart 2023
SEO konusunda başarı sağlayabilmek için web siteniz için içerik yazmanız ve bu durumu da çok sık yapmanız gerekir. Evergreen içerik, yayınlandıktan uzun süre sonra da alakalı ve değerli kalmaya devam eden içerik anlamındadır. Sezonluk içerik değildir ve trendler etrafında dönmez.
28 Mart 2023
Facebook, iOS 14 güncellemesinin ardından domain doğrulama şartını getirdi. Bu doğrulama sayesinde hem işletmeler hem de hesaplar daha güvenilir bir hale getirildi. Eğer domain doğrulaması yapılamazsa, Facebook Business Manager hata verebilmektedir.